Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 128

Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15380.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Békés Galéria 1983. Békés,(1983), Békési Városi Tanács. Készült 2500 példányban. Kiadói papírkötés.
15381.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mircea Grozdea: Tapiseria Contemporana Romaneasca. 1982, Editura Meridiane. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, román nyelven./ Paperbinding, in paper cover.
15382.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Po Kremlju. Moszkva, 1970, Moszkovszkij Rabocsij. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A színésznevelés breviáriuma. Vál.: Nánay István. Bp., [1983], Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15384.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15385.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
8 db művészeti kiadvány-Rabinovszky Máriusz. Bp., 1945, Dante. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban; Dr. Goitein Zsolt: A művészi hatásról. Újpest, 1937, Szerző kiadása. Papírkötésben, kopottas állapotban; Dr. Luttor Ferenc: Aesthetikai tanulmányok. Veszprém, 1911, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. Bp., 1976, Corvina. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Kampis Antal: Matisse. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Passuth Krisztina: Schwitters. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1985, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Kieselbach tavaszi képaukció 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15388.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
15389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante, 464 p.+19 t.(színes). Kiadói félvászonkötésben, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányos gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, egy hiányzó táblával.
15390.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15391.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15392.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németh Géza munkák / works 1978-2008. Bp., 2008, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
15393.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft