1 000 Ft
Robinson Crusoe története. Defoe Dániel eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, köztük három színes illusztrációval. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, javított kötéssel, egy illusztrációnál firkával.