2 800 Ft
Münchhausen. Az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. A magyar ifjúságnak elmeséli Gaal Mózes. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 152 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, a borító illusztrációján kopás nyomokkal, a borító háta kissé foltos, de egyébként jó állapotban.