1 000 Ft
Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, de egyébként jó állapotban.