Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Bp., é.n., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.