Ausztria Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1465469
21858
294
Austria
KĂŠpeslapok
T4
Vienna, Wien; Deutschmeister Monument / statue (fa) 1557548
21859
294
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien I. Rathaus, Verlag E. Storch (EK) 1461830
21860
294
Austria
KĂŠpeslapok
T3
Vienna, Wien I. Volksgarten mit beiden Hofmuseum / park, museum (kis felületi sérülés / minor surface damage) 1468855
21861
294
Austria
KĂŠpeslapok
T3
Vienna, Wien XIII. Schönbrunn, Römische Ruine / Roman ruins, B. K. W. II. 37 (kopott sarkak / worn corners) 1466023
21862
294
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien XVIII. Türkenschanz Park mit Restauration und Aussichtsturm / park, restaurant, tower (kopott sarkak / worn corners) 1463170
21863
294
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien XIX. Schlosshotel-Restaurant Kobenzl 1562808
21864
294
4600
Austria
KĂŠpeslapok
T2
Wels, street view with market 1557370
21865
294
Austria
KĂŠpeslapok
T4
Wiener Neustadt, general view with airplane (ázott / wet damage) 1563104
21866
294
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Zillerthal, Zemmgrund, Berliner Hütte, Augstieg zum Schwarzenstein mit der Spitze / hikers (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft