Zsolnay retro mokkás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200007/Zsolnay-retro-mokkas-csesze-es-alj-6-db-matricas-jelzett-kopott~II1557095
1557095
11075
294
Leírás: Zsolnay retro mokkás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott
: vörös_iván