Hollóházi mokkás csésze és alj (párban), kopott, jelzett https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200007/Hollohazi-mokkas-csesze-es-alj-parban-kopott-jelzett~II1557065
1557065
11079
294
Leírás: Hollóházi mokkás csésze és alj (párban), kopott, jelzett
: vörös_iván