Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200007/Ditmar-Urbach-porcelan-jegesmedves-asztali-kinalo-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m~II1295169
1295169
11098
294
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
: vörös_iván