Kerámiák Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1510095
11056
294
Art-ceramics
Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm 1558788
11057
294
Art-ceramics
"Félikszfürdői emlék" fajansz tál gyümölcsös mintával, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, 16,5x21 cm 1558778
11058
294
Art-ceramics
Kos, kerámia szobor, múzeumi replika, hibátlan, 17x16 cm 1562112
11059
294
Art-ceramics
Jelzett retró váza, apró lepattanással, m: 37 cm 1360228
11060
294
Art-ceramics
Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm 1529532
11061
294
Art-ceramics
Asia. Múzeumi másolat, Mázas kerámia falikép, apró mázhibákkal, 33×21 cm 1529575
11062
294
Art-ceramics
Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft