Kurucz jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, kereteben, 38×47 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Kurucz-jelzessel-Tanya-Olaj-vaszon-kereteben-38C39747-cm~II1562186
1562186
10110
294
Leírás: Kurucz jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, kereteben, 38×47 cm
: vörös_iván