Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1552077
30603
293
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - "A zsenialitás kötelez" - Liszt Ferenc / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 1552110
30604
293
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - "Góg és Magóg fia..." - Ady Endre / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP 1551216
30605
293
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Kölcsey Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat 1534338
30606
293
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Szent-Györgyi Albert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 1447623
30607
293
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm) T:PP 1447606
30608
293
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Mária Terézia Ezüstdénár" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (14mm) T:PP 1520982
30609
293
Numizmatika
2015. "1000 éves a Mátyás Templom" aranyozott fém emlékérem (45mm) T:PP ujjlenyomat 1521100
30610
293
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Déli harangszó / Nándorfehérvár 1456" részben aranyozott Ag emlékérem (9,95g/0.925/30mm) T:PP 1520904
30611
293
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (9,96g/0.925/30mm) T:PP 1534355
30612
293
Numizmatika
DN "Ferenc József ezüst forintjai - 1868KB 1Ft Angyalos címer" ezüstözött Cu ötvözet, jelzett utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1552864
30613
293
Numizmatika
3db-os külföldi modern utánveret tétel, közte 2db ezüstözött és 1db aranyozott T:PP ujjlenyomat, 2,2- lyukasztott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft