Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1552714
30469
293
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda-Pest / Isten hozott" Br plakett (68x64mm) T:2 kis patina, durva ph. 1554591
30470
293
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti emlék" Br emlékérem (40,5mm) + DN Női portrét és galambot ábrázoló fém jelvény (29x34mm) T:1-,2 1550574
30471
293
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/16mm) T:2 1554825
30472
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel" fém emlékérem (42,5mm) T:2 1521062
30473
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:1-(PP) ujjlenyomat 1521111
30474
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP) 1521041
30475
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc 1521055
30476
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP) 1471987
30477
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1509172
30478
293
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) 1522909
30479
293
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Zsámboky János / Magyar Orvostörténelmi Társaság" kétoldalas Br érem "IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS HVNGARICA HISTORIAE ARTIS MEDICINAE" (73mm) T:1- 1493729
30480
293
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft