Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 80

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2
30950.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1930. Műegyetemi Evezős Club - 1488km Br díjérem LUDVIG gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2-
30951.

1930. "Műegyetemi Evezős Club - 1488km" Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1930. A Felvidékért Br kitűző (21x23mm) + ~1930. Erdélyért irredenta festett alumínium kitűző, eredeti nemzetiszín szalagon (15x19mm) + Német Harmadik Birodalom 1940. 10pf Zn átfúrva, karikával T:2
30952.

~1930. "A Felvidékért" Br kitűző (21x23mm) + ~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző, eredeti nemzetiszín szalagon (15x19mm) + Német Harmadik Birodalom 1940. 10pf Zn átfúrva, karikával T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1930. Br lövészdíjérem mellszalagon ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (30mm) T:2 kis patina
30953.

~1930. Br lövészdíjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936. Heves I. ezüstözött fém díjérem szalagon, ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- patina
30954.

1936. "Heves I." ezüstözött fém díjérem szalagon, "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1940. Budapesti Labadrúgók Alszövetsége - BLASz 1926 / III. oszt. 1939-40. 2 Br díjérem füllel (33x45mm) T:2,2- ragasztónyom
30955.

~1940. "Budapesti Labadrúgók Alszövetsége - BLASz 1926 / III. oszt. 1939-40. 2" Br díjérem füllel (33x45mm) T:2,2- ragasztónyom

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30956.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2
30957.

1940. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király" zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1950-1970. 5db-os jelvény és kitűző tétel vörös csillagos zászlók és egy címer kitűző T:2,2-
30958.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1952. Országos Testnevelési- és Sportbizottság aranyozott fém sí díjérme (49mm) T:2,2- aranyozás szinte teljesen lekopott
30959.

1952. "Országos Testnevelési- és Sportbizottság" aranyozott fém sí díjérme (49mm) T:2,2- aranyozás szinte teljesen lekopott

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1953. Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 kis patina, peremén szennyeződés fo.
30960.

1953. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 kis patina, peremén szennyeződés fo.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954. Évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph.
30961.

1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft