15118.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.