15020.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.