15106.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.