Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.
Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.
Danielik Nep. János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pest, 1856, Szent István-Társulat, 1 t.+ V+2+406 p.+1 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. A borítón némi kopással.
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
Dóró Gábor: Lengyel földön, Magyar Cserkészszövetség kiadása, Budapest 1936., Márton Lajos rajzaival, kiadói papírkötésben, egészvészon védőborítóval, szép állapotban.
Háger László (szerk.): Szabolcs vármegye fejlődése és kortörténete. Szabolcs vármegye, 1929, Erdélyi Gyula, 420 p.+LIV t. Modern javított egészvászon kötés.
Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! /
Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Banse, Ewald: Der arabische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 278.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 3.: Semmering-, Rax- und Schneeberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1925, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.