Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 141

Budapest Történetének Bibliográfia I-II. Főszerk.: Dr. Breza László. Bp., 1987, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15038.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II.. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült fűzéssel.
15040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben, V. kötet 2-9,12,14(x2), 11 db. Bp., é.n., Révai. Változó, többnyire kissé szakadozott állapotban
15041.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Budapest, 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói műbőr kötés, volt könyvtári példány. Reprint kiadás! Jó állapotban.
15042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15043.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15044.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15045.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Albert Kain (szerk.): Ungarn. Bp., 1909, Erdélyi. Német nyelven. Enyhén sérült, díszes szecessziós vászonkötésben, utólag beragasztott térképmelléklettel, jó állapotban. / In German language. With a map inserted later, in a slightly damaged, richly ornated cloth binding, otherwise in good condition.
15046.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadozott, megviselt kartontokban, fekete-fehér fotókkal, térképmelléklettel.
15047.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft