https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
2 db. német nyelvű útikönyv: Das Land Öberösterreich, Linz, 1930, Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben, német nyelven, 64 p.; Italiens Berge, Venezia, 1933, ENIT, német nyelven, 60 p.
15108.

2 db. német nyelvű útikönyv: Das Land Öberösterreich, Linz, 1930, Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben, német nyelven, 64 p.; Italiens Berge, Venezia, 1933, ENIT, német nyelven, 60 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1
E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.
15109.

E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition
15110.

Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
13
Szatmári Gizella: Signs of Remembrance. (Emlékjelek.) Our Budapest. Fordította Farkas Ákos. Bp., 2005, Városháza. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.
15111.

Szatmári Gizella: Signs of Remembrance. (Emlékjelek.) Our Budapest. Fordította Farkas Ákos. Bp., 2005, Városháza. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.
15112.

Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Tarr László: A délibábok országa. Bp., 1976, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15113.

Tarr László: A délibábok országa. Bp., 1976, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15114.

Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta.Bp., 1979, Corvina, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15115.

Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta.Bp., 1979, Corvina, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures
15116.

Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.
15117.

Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
15118.

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
15119.

Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz