15601.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
100 Ft
0,27 EUR, 0,29 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.