15585.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.