15557.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Arithmetik und Algebra nebst einer Ausgaben-Sammlung für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1893, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, az elülső kötéstbálán, valamint a könyvben jegyzetekkel, a címoldal és az első pár lap kijár (1-16 p.), volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.