Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval
Dr. Ujhelyi József: Mit kell tudni a vese és hólyag betegségekről? A vizelési szervek megbetegedéseinek tünetei. Előszót írta Dr. Farkas Ignác. Bp., 1931, Mai Henrik és Fia Könyvkiadó, 32 p. Tűzött kötés.
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal.
Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.