15194.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Wödl, Hans: Führer durch die Schladminger Tauern. Bécs, 1924, Artaria. Térképmelléklettel, színes illusztrációkkal. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.