15358.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+48 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, rossz állapotban, a kötése sérült, a könyvtest elvált a gerincétől, kopottas borítóval, 414-417. oldalak között a lapok kijárnak, a hátsó szennylap hiányzik.