15915.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
100 Ft
0,27 EUR, 0,29 USD
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: BrazÃlia. Egy forróövi nagybirodalom. FordÃtotta: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Budapest, é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.