Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~17/Rabindranath-Tagore-Hajotorottek-Forditotta-Bartos-Zoltan-Vilaghiru-regenyek-Bp-en~II1505174
1505174
16213
293
Leírás: Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas, foltos borítóval.
: tánczos_gábor