Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Eva-Avi-Yonah-1921-2011-Phortre-of-my-mother-Olaj-vaszon--jelzett-50C39740-cm~II1465577
1465577
10005
293
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm