Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Alberth-Ferenc-1883-1959-Kert-reszlet-Olaj-karton-jelzett-34C39749-cm~II1477471
1477471
293
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm
: vörös_iván