Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1553022
10307
293
Jelzés nélkül: Lót részegsége. Pasztell, papír, jelzés nélkül, 29×31 cm 1538306
10308
293
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 60×40 cm 1537755
10309
293
Olvashatatlan jelzéssel: Tólly. Szitanyomat, papír, 40×57 cm 1555613
10310
293
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Oktogon. Akvarell, papír, 40×58 cm 1510845
10311
293
Olvashatatlan jelzéssel: Csoportkép. Vegyes technika, karton, 67×50 cm 1534776
10312
293
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerpart csónakokkal. olaj, vászon, keretben, 65×85 cm 1551067
10313
293
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. C-print, papír, 22×19 cm 1496274
10314
293
Olvashatatlan jelzéssel: Repülő hattyúk. C-print, papír, 22×19 cm 1551023
10315
293
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Rézkarc, papír, jelzett, 22x10 cm 1552419
10316
293
Jelzés nélkül: Fiatal pár, olaj, farost, 30×20 cm 1556311
10317
293
Jelzés nélkül: Modern tibeti thangka, vegyes technika, vászon, plexizett fa keretben, 72,5×52 cm 1555181
10318
293
Jelzés nélkül: Balatoni horgászok, rézkarc, papír, paszpartuban, 25,5×38,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft