Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1551241
10221
293
B. Séday Mária (1925-): Budapesti látkép. Linó, papír, jelzett, 21×26,5 cm 1551440
10222
293
Sikuta jelzéssel: Dombos táj fával, olaj, farost, 41,5×50 cm 1555698
10223
293
Simándy József(?-?): Balaton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm 1555703
10224
293
Simándy József(?-?): Tihany(1935). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm 1552154
10225
293
Spányi jelzéssel: Gólyák a lápon. Olaj, vászon, antik keretben, 50×60 cm 1553056
10226
293
50000
Stein János (1874-1944): Szénaboglya a távolban. Olaj, vászon (piszkos), jelzett, keretben, 16×44 cm 1495390
10227
293
14000
Sugár Gábor (1976- ): Puma. Akril-kollázs, vászon, jelzett, 70×50 cm 1512853
10228
293
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm 1554922
10229
293
Szabó jelzéssel: Régi tabán, Mélypincze vendéglő. Festett selyem kép, üvegezett keretben, 10×14 cm 1550450
10230
293
Szabó jelzéssel: Templom a faluban. Olaj, farost, sérült, keretben, 24×30 cm 1530245
10231
293
Gy. Szabó Béla: Lovak. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 33×49 cm 1534911
10232
293
2200
Szabó Lajos (1927-1995): Csikós. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft