Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 71
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1544584
31040
292
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése 1907 / Bajnoki érem Kisöbü puska csapat III 1938" Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- 1544635
31041
292
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése 1907 / Bajnoki érem Kis nehéz I. 931-2" aranyozott, jelzett Ag díjérem nemzetiszínű mellszalagon, "LP" gyártói jelzéssel (~26-28g/0.800/40mm) T:2,2- aranyozás kicsit kopott 1542369
31042
292
Numizmatika
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
NMK.: 506 1547121
31043
292
Numizmatika
1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés sérült dísztokban T:2- 1549317
31044
292
Numizmatika
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzett Ag emlékérem (~21,88g/0.800/39mm) T:2-,3 több ezüstpróba nyom 1531278
31045
292
Numizmatika
1958. "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" fém kitüntetés mellszalag nélkül (5x) (35mm) T:2 1498055
31046
292
Numizmatika
1959. "Kulturális Seregszemle 1919-1959" zománcozott Cu kitűző T:2 1531361
31047
292
Numizmatika
~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon + "Munkásőr" fém jelvény (35x35mm) T:2,2- 1460533
31048
292
Numizmatika
1962. "Budapesti Atlétikai Bajnokság - III. helyezés" Br díjérem mellszalagon (39,5mm) T:2- 1544940
31049
292
Numizmatika
1963. "75 éves az MTK - 1888-1963" aranyozott, festett jelvény (18mm) T:2 1341078
31050
292
500
Numizmatika
1963. "Építő- Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete 60 éves" zománcozott fém jelvény (21x25mm) T:2 1441700
31051
292
Numizmatika
1965. "Országos Dalos Találkozó - Esztergom" zománcozott fém jelvény (24x29mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft