"W O" monogramos díszes, nemesi címeres réz pecsétnyomó (feltehetőleg a Wekerle-család valamelyik tagjáé), fa markolattal, a markolaton "Wekerle" felirattal, 2,5×2,5 cm, h: 11 cm
cca 1930 Kolchuginovoi szovjet réz szamovár, jelzett (Cvetmet), porcelán fogókkal, kopott, m: 45 cm /
cca 1930 Soviet copper samovar from Kolchunigovo, with hallmark (Tsvetmet) with porcelain handles, used, h: 45 cm