Kerámiák Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1548312
11052
292
Art-ceramics
Homolya bormérő, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1544333
11053
292
Art-ceramics
Jelzett (ŐA) női akt, máz nélküli kerámia, hibátlan, m: 33 cm 1311682
11054
292
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm 1529575
11055
292
Art-ceramics
Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13 cm 1529532
11056
292
Art-ceramics
Asia. Múzeumi másolat, Mázas kerámia falikép, apró mázhibákkal, 33×21 cm 1360228
11057
292
Art-ceramics
Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft