cca 1923 ,,Regnum Marianum cserkész fényképészei" pecsétjével ellátott fotó, amely egy cserkészeket ábrázoló oltárképről készült, 12x16 cm, karton 15,5x20 cm
Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.