Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1448023
19084
291
Jewellery
Ezüst(Ag) cilinder formájú hamuzó, jelzett, 4x6x6,5 cm, nettó: 39,8 g 1512152
19085
291
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott tejszínhabos, jelzett, h: 18,3 g, 43,2 g 1512215
19086
291
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco füles kiöntő, jelzett, m: 8 cm, nettó: 76,6 g 1512218
19087
291
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás kerek tálka, jelezett, d: 8,5 cm, nettó: 21,9 g 1512232
19088
291
Jewellery
Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 7,5 cm, d: 4,5 cm, nettó: 24,6 g 1489498
19089
291
Jewellery
Ezüst(Ag) "II. Preis Hubertus-Jagd 1908" vadászdíj, jelzett, 8x7,5 cm, nettó: 84,9 g 1542108
19090
291
Jewellery
5 db ezüst lánc, egy kivételével szakadtak 10,6 g 1542115
19091
291
Jewellery
Jelzett, ezüst gyufatartó 11,1 g / Silver match holder 1541019
19092
291
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 9x15 cm, nettó: 93,2 g 1541049
19093
291
Jewellery
Ezüst(Ag) kétágú virágos mini gyertyatartó, jelzett, m:8,3 cm, nettó: 19,9 g 1535644
19094
291
Jewellery
Ezüst (Ag.) zománcozott mackós díszkanál, jelzett, kis sérüléssel, h: 14,5 cm, bruttó 30,4 cm 1537607
19095
291
Jewellery
Ezüst(Ag) kitűző, jelzett, 5x2 cm, nettó: 8,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft