Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1526731
19108
291
24000
Jewellery
Ezüst hamutál, nagyméretű / Silver ashtray, large d: 17 cm 184 g 1540940
19109
291
Jewellery
Ezüst (Ag.) keresztelő pohár, jelzett, "W" monogrammal, apró horpadással, m:7 cm, nettó:39 g 1488970
19110
291
Jewellery
Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g 1512135
19111
291
34000
Jewellery
cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g 1512182
19112
291
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett / Silver sugar-nipper, h: 13 cm, nettó: 45,6 g 1502313
19113
291
22000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) villa (3db), mesterjeggyel, jelzett (egy 1867 utáni jelzéssel), gravírozott díszítéssel, h:21 cm, nettó:217 g 1507185
19114
291
70000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g 1502346
19115
291
50000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.)kanál ( 6 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm (6×), nettó:502 g 1482734
19116
291
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g 1542042
19117
291
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szószos kanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm nettó:105 g 1319026
19118
291
85000
Jewellery
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set 1511057
19119
291
100000
Jewellery
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft