1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/291/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~300002/1967-Ki-nyeri-a-bajnoksagot-NB-I-NB-IB-1967-osz-Kiadoi-kisse-kopottas-tuzott-papirkotes~II1520051
1520051
15164
291
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.
: bagita_péter