Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1535700
15498
291
Books: Gastronomy and Gardening
3 mű egybe kötve: Dr. Lucas Ede-Dr. Medicus Frigyes: Gyümölcstenyésztés. Bp., 1879, Rautmann Frigyes; Hazám szőlőmíves közönségének; Köd József: Szőlőművelés és borkezelés. Bp., 1880, Aigner Lajos; Félvászon kötésben, címlapok hiányosak, kopottas állapotban. 1457574
15499
291
Varró A. Béla: Magyar fűszeres növények. Termelése, gyűjtése, alkalmazása. Bp., é.n., Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 132 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé laza kötéssel, felvágatlan lapokkal. 1522073
15500
291
4800
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. 1512742
15501
291
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés. Kíváló állapotban. 1540405
15502
291
A ponty szálkamentes elkészítése és pontyrecepetek. Bp., é.n., Országos Halászati Egyesület, 16 p. Tűzött papírkötés, megviselt állapotban. 1538533
15503
291
Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval. 1504197
15504
291
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint! 1465276
15505
291
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban. 1537527
15506
291
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1990, Minerva. Reprint! Egészvászon kötés, jó állapotban. 1510723
15507
291
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban. 1503704
15508
291
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban. 1457205
15509
291
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:
Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés.
Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft