Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 32

Nonesuch Dickens. Charles Dickens works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet /  23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt.  Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.
15774.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
(Publius Vergilius Maro) Publii Vergilii Maronis: Opera cum Interpretatione et notis P. Caroli Ruaei (Charles de la Rue (1643-1725). I-III.(Bucolica et Georgica; [Lib]Ros Priores Aeneidos; V. Libros Posterioires Aeneidos cum Exercitationibus et Indicibus.) (Egybekötve.) Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, 1+237 p.;1+239-645+423 p. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, az előzéklapokon korabeli bejegyzésekkel, latin nyelven. Vergilius műveinek latin nyelvű kiadása Charles de La Rue francia jezsuita profeszor kommentárjaival./ Contemporary Leather-binding, in Latin language, with the notes of the french jesuit professor Charles de La Rue, in poor condition.
15775.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Verne, Jules: Die geheimnisvolle Insel, Wien/Pest/Lpz. 1876. Hartleben. Első német kiadás. Egészvászon kötésben. Jó állapotú, de laza, néhány lap széle meggyűrt. / First German issue. Full linen binding, which is in good condition but loose. The edges of some pages are creased
15776.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collectors Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustrations by Boardman Robinson, full leather binding, in english language, good condition.
15777.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Heinrich Heines Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes
15778.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15779.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15780.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15781.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15782.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15783.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schröder-Devrient, Wilhelmie: Aus den Memoiren einer Sängerin. Amsterdam, 1909. Privatdruck, kopoptt egészbőr kötésben. Sorszámozott. 531/800.  / In worn full leather binding. Numbered. Erotic novel.
15784.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grotesche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.
15785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft