Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte: Halász Gábor. Bp., [1941], Athenaeum. 429 p. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben, kissé laza fűzéssel. Az elülső szennylapon Hegedűs Rózsának, Jókai Jolán és Hegedűs Sándor lányának érdekes tulajdonosi bejegyzésével.