1 600 Ft
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó előzéklap hiányzik, kissé laza fűzéssel.