Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos félvászon kötés. Jó állapotban.