Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. 'A világ körül' sorozat. B... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~100029/Frederick-O-Brien-A-haldoklo-szigetvilag-A-vilag-korul-sorozat-Bp-en-Dante-kiadas~II1216928
1216928
15079
290
200
Books: Travelling, Local History
Leírás: Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. 'A világ körül' sorozat. Bp., é.n., Dante kiadás. 286 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
: ttg