15024.
290. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon, fekete-fehér illusztrációkkal, kissé laza fűzéssel, ex-libris-szel.