https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~100032/Salamon-Ferenc-Magyarorszag-a-torok-hoditas-koraban-Bp-1886-Franklin-tarsulat-Masodik~II1528980
1528980
15167
290
3800
Books: History
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27 EUR, 11,18 USD
LeÃrás:
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódÃtás korában. Bp., 1886, Franklin-társulat. Második, javÃtott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel. Jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor