Marjai Imre - Pataky Dénes: A hajó története. Bp., 1973, Corvina. Vász... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~100032/Marjai-Imre--Pataky-Denes-A-hajo-tortenete-Bp-1973-Corvina-Vaszonkotesben-kicsit-szak~II1396059
1396059
15199
290
Books: History
Leírás: Marjai Imre - Pataky Dénes: A hajó története. Bp., 1973, Corvina. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
: ttg