https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~100032/Ipari-ujjaepitesunk-1945-1947-Szerk-Tonelli-Sandor-Bp-1947-Forum-Hungaricum-Kiadoi-e~II1530111
1530111
15185
290
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Ipari újjáépÃtésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borÃtóval, a borÃtó fűzése kissé sérült, laza.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván