Gróf Teleki József: Hunyadiak kora Magyarországon XII. kötet. Pest, 1857, Emich Gusztáv Könyvnyomdája, 1 t.+499+2 p.+ 2 t. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, festett lapszélekkel. Jó állapotban.